صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

 

تشکیل جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان اردبیل با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی


به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان اردبیل جلسه شورای هماهنگی دستگاههای زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان اردبیل با حضور دکتر نعمت الله ترکی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی در محل سالن جلسه شهید دادمان اداره کل راه و شهرسازی برگزار شد.


در این جلسه هریک از مدیران عضو شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان گزارشی ازعملکرد ، مسائل و مشکلات مجموعه خود ارایه نمودند.
سیاوش محمدی ضمن ارایه گزارشی از عملکرد اداره کل هواشناسی استان به خدمات تخصصی ارایه شده به دستگاههای زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی استان در حوزه های هوانوردی،حمل و نقل جاده ای ، عمران و معماری اشاره نمود و گفت تشکیل جلسات کارگروه هوا-راه، ارایه 28000 نفر ساعت خدمات به هواشناسی فرودگاه اردبیل و پارس آباد، ارایه آمار و اطلاعات تخصصی به سازمان نظام مهندسی استان،ادارات راه و شهرسازی و حمل و نقل جاده ای استان از جمله خدمات هواشناسی استان می باشد.
در ادامه نعمت الله ترکی بیان نمود، برای کل کشور و در قالب وزارت راه و شهرسازی مجوز استخدام 265 نفر در کشور گرفته شده که 15 تا 16 سهمیه مربوط به استان اردبیل است. که آزمون استخدامی این تعداد افراد از طریق سازمان سنجش و به صورت کشوری انجام خواهد شد تا روند استخدام این افراد در سال جاری طی شده و جذب آنها را در وزارت راه و شهرسازی را شاهد باشیم.
وی با ارزیابی سفر دو روزه به استان اردبیل و بازدید از طرح‌های اقدام ملی مسکن و دیدار با کارکنان راه و شهرسازی استان اردبیل خاطر نشان کرد: فعالیت‌های خوبی با مدیریت راه و شهرسازی استان اردبیل و دستگاه‌های زیرمجموعه آغاز شده که انتظار می‌رود بخش عمده‌ای از این فعالیت‌ها در سال جاری به سرانجام برسد.
ترکی همچنین به تلاش برای همسان سازی دریافتی پرسنل دستگاههای زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی اشاره نمود و گفت با توجه به نیروهای متخصص موجود در سازمان هواشناسی کشور نگهداشت این نیروها نیازمند توجه ویژه و برنامه ریزی مناسب می باشد که در تلاشیم تا این امر محقق گردد.

 

 

 

منبع خبر:

روابط عمومی هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1400/1400-04-04(vezarat rah).htm

تاريخ درج خبر :

04 / 04 / 1400