صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

بازدید مدیرکل امور اقتصادی و دارایی بهمراه رئیس خزانه معین استان از اداره کل هواشناسی استان اردبیل


مدیر کل امور اقتصادیی و داریی و رئیس خزانه معین استان از اداره کل هواشناسی استان اردبیل بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان اردبیل، علیرضا نوروزی مدیر کل امور اقتصادیی و دارایی استان بهمزاه طاهر پورعلی رئیس خزانه معین استان روز یکشنبه 14 دی 1399 با حضور در اداره کل هواشناسی، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف اداره کل از نزدیک در جریان فعالیت ها ، مشکلات و کمبودهای این اداره کل قرار گرفتند.
سیاوش محمدی مدیر کل هواشناسی استان اردبیل در این بازدید ضمن ارایه گزارشی از اهداف و وظائف هواشناسی، به سامانه ها و تجهیزات مورد نیاز جهت رسیدن به این اهداف اشاره کرد و توضحیات کاملی در خصوص فعالیت ها، انواع ایستگاههای هواشناسی، محصولات هواشناسی و نحوه خدمات دهی هواشناسی به کاربران مختلف ارایه نمود.
محمدی همچنین به کمبود اعتبارات هزینه ای و تملک داریی های سرمایه ای هواشناسی استان اشاره نمود و خواستار توجه جدی تر و حمایت بیشتر مسئولین از این دستگاه تخصصی و علمی شد.
علیرضا نوروزی مدیر کل امور اقتصادیی و دارایی استان نیز با اشاره به اهمیت و جایگاه هواشناسی در توسعه استان و بخش حمل و نقل و گردشگری از زحمات تمامی پرسنل هواشناسی تقدیر و تشکر نمود و با اشاره به کمبود اعتبارات در سطح استان و رتبه متوسط به بالای هواشناسی استان در پرداختی ها در جهت حمایت از هواشناسی و تامین اعتبارات مورد نیاز قول مساعد دادند.

 

 

 
 

 

منبع خبر:

روابط عمومی هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1399/1399-10-14(khazaneh).htm

تاريخ درج خبر :

14/ 10 / 1399