صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

حضور مدیر کل هواشناسی استان اردبیل درجلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی استان اردبیل


به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان اردبیل جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان اردبیل به ریاست مدیر کل محترم راه و شهرسازی و با حضور مدیران کل دستگاههای زیر مجموعه در سالن کنفرانس نظام مهندسی استان اردبیل برگزار گردید.
سیاوش محمدی در این نشست ضمن ارائه گزارشی از وضعیت جوی استان و پیش بینی فصلی، در خصوص گزارشات جوی هواشناسی فرودگاه اردبیل و تاخیر و کنسلی پروازها بدلیل شرایط جوی توضیحاتی ارایه نمود.
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل اظهار کرد: در جهت به حداقل رساندن تاخیر و کنسلی پروازها بدلیل شرایط خاص جوی در فرودگاه اردبیل جلسات متعددی با مدیر کل محترم فرودگاههای استان، معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیر کل محترم دفتر فنی استانداری برگزار گردیده که تجهیزات مورد نیاز برای باند دوم و پیشنهادات هواشناسی به مسئولین ذی ربط ارایه گردیده است.
محمدی همچنین در خصوص اقدامات انجام گرفته در خصوص مستند سازی اموال غیر منقول و اخذ سند تک برگی برای املاک در اختیار هواشناسی توضیحاتی ارایه نمود و خواستار تسریع در تفکیک اراضی هواشناسی شهرستانهای مشگین، نمین و اداره کل هواشناسی از طرف اداره کل راه و شهرسازی شد.

 

 
 

 

منبع خبر:

روابط عمومی هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1399/1399-07-30(jalase-shoraye hamahanghi).htm

تاريخ درج خبر :

30/ 07 / 1399