;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

ارائه تهک در همایش شورا های اسلامی و دهیاران اردبیل

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل، کارشناسان اداره کل هواشناسی در همایش شوراهای اسلامی و دهیاران  که روز سه شنبه مورخ  17/12/95 در سالن اجتماعات شهرداری شهرستان هیر اردبیل برگزار گردید سامانه تهک را تشریح نمودند.

در این همایش که در راستای سیاست سازمان هواشناسی کشور به منظور کاربردی کردن خدمات هواشناسی جهت ظرفیت سازی، توسعه، ارتقاء و عملیاتی نمودن لایه چهارم(دهیاران) در بخش توسعه هواشناسی کاربردی(تهک)کشاورزی و تسهیل در نحوه ارائه خدمات و توزیع داده و تامین امنیت غذایی در بخش کشاورزی برنامه ریزی شده بود، به آموزش و آگاهی های لازم در مورد اجرای سامانه تهک و نحوه استفاده از توصیه های هواشناسی کشاورزی برای دهیاران، توسط کارشناسان تهک استان ارائه گردید و دهیاران برای همکاری و اطلاع رسانی توصیه ها و اخطاریه های هواشناسی به کاربران نهایی، اعلام آمادگی کردند.

در پایان این نشست مقرر گردید که ضمن برگزاری جلسات مستمر با بخشداران و دهیاران و برگزاری همایش های شهرستانی و استفاده از تمامی ظرفیتهای ارتباطی در امر اطلاع رسانی اطلاعات و توصیه های هواشناسی به دهیاران و کاربران نهایی به نحو مطلوب به سرانجام برسد.

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1395/1395-12-17(tahak).htm

تاريخ خبر :

22/ 12 / 1395

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.