;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

تاسیس پایگاه مقاومت بسیج اداره ‌کل هواشناسی اردبیل

به گزارش روابط‌ عمومی اداره‌کل هواشناسی استان اردبیل، روز پنجشنبه مورخ 28/11/95 پایگاه مقاومت بسیج اداره‌ کل هواشناسی اردبیل (شهید چنگیز تیموری) با حضور سرهنگ پاسدار جمشیدی؛ رئیس سازمان بسیج کارمندان استان اردبیل افتتاح شد.

علی دولتی مهر، مدیرکل هواشناسی استان اردبیل در این جلسه به تشریح جایگاه بسیج در سطح جامعه و ادارات اشاره و هدف از راه اندازی این پایگاه را در هواشناسی استان، حفظ روحیه جهادی و انقلابی و حضور فعال نیروهای بسیج کارکنان هواشناسی در کلیه عرصه ها و بویژه در مراسمات ملی و مذهبی برشمردند. ایشان وظیفه اصلی بسیج را حفاظت و پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان داشتند.

فرمانده سازمان بسیج کارمندان سپاه استان اردبیل  در این مراسم با تشکر از مدیرکل هواشناسی استان که پیشنهاد تشکیل جلسه و افتتاح پایگاه را داده است اظهار کرد: بسیج یک اداره و تشکیلات اداری نیست، بلکه در نظام ما یک تفکر و فرهنگ است.

سرهنگ جمشیدی افزود: بسیج در انقلاب اسلامی به‌عنوان یک نیرو خدمتگزار در خدمت تمامی ارگانها در هر موقعیت و زمانی بوده است و ماموریتهای بسیج به تناسب عمیق و مکتبی بوده که هدف اصلی آن خدمتگزاری خالصانه به نظام و مردم بوده است.

در پایان این مراسم مجید کوهی کارشناس هواشناسی استان بعنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداره ‌کل هواشناسی اردبیل منصوب گردید.

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1395/1395-11-28(basij).htm

تاريخ خبر :

30/ 11 / 1395

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.