;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

انتخاب پژوهشگر نمونه کشوری از هواشناسی استان اردبیل

 

در هفته پژوهش سال جاری(1395)، از پژوهشگران برتر وزارت راه و شهرسازی تجلیل بعمل آمد.

 از سازمان هواشناسی کشور آقای مهندس رامین عابدی اصل کارشناس فناوری اطلاعات اداره کل هواشناسی استان اردبیل، بعنوان پژوهشگر برتر انتخاب گردید.

نادر خواجه‌احمدی،‌مژده زرگران، مریم زارعیان، احمد منصوریان، پریسا بازدار، عبدالرضا ارج رودی، پیمان پژمان‌زاد و رضا شهنی دزفولیان از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی معرفی و تقدیر شدند. همچنین محمدکاظم جباری از شرکت مادرتخصصی عمران و بهسازی شهری، اعظم افشارنیا و وحید بنایی از معاونت معماری و شهرسازی ستاد وزارت راه و شهرسازی، محمدطاهر برومندان از اداره کل راه وشهرسازی استان ایلام، حمزه ذاکری و رضا اکبری از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، رامین عابدی اصل از اداره کل هواشناسی استان اردبیل، علی تکریمیان از اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان، امین بلالی از سازمان بنادر و دریانوردی استان بوشهر، پروانه مرادی از سازمان بنادر و دریانوردی استان خوزستان، مجتبی احمدی چالش‌سرا از اداره کل راه وشهرسازی استان گیلان، علی شوشتری‌زاده نصیری و عقیل صیاد قبادی از سازمان بنادر و دریانوردی – دفتر مرکزی و محمدرضا هراتی از شرکت مادرتخصصی ساخت و توسعه زیربناهای کشور نیز برگزیدگان دیگر سازمان های تابعه و ادارات کل راه و شهرسازی بودن که با اهدای لوح از آنها تقدیر به عمل آمد.

مدیریت و کارکنان اداره کل هواشناسی استان اردبیل این موفقیت را به ایشان تبریک گفته و توفیق روزافزون ایشان را از درگاه خداوند منان آرزومند هستند.

 

 

 

 

روابط عمومی هواشناسی استان اردبیل

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1395/1395-09-22(bartar).htm

تاريخ خبر :

17/ 09 / 1395

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.