;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

 

امضاء تفاهم نامه همکاری اداره کل هواشناسی باسازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل


به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان در روز دوشنبه اول آذر 95 نشست صمیمی با ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان تفاهمنامه همکاری امضاء گردید.
علی دولتی مهر مدیرکل هواشناسی استان گفت: در راستای سامانه توسعه هواشناسی کاربردی (تهک کشاورزی) این تفاهم نامه همکاری امضاء شد.
وی افزود: باتوجه به اینکه بخش کشاورزی ارتباط مستقیم با آب و هوا دارد و فعالیت های کشاورزی همواره با ریسک همراه است لذا به منظور بهره برداری بهینه از اطلاعات و داده های هواشناسی برای برنامه ریزی و مدیریت ریسک بخش کشاورزی مفید خواهدبود.
دولتی مهر گفت: اطلاعات و توصیه های هواشناسی کشاورزی از طریق بسترهای ارتباطی موجود از طریق پیامک های ویژه هواشناسی درقالب اطلاعیه و اخطاریه به مسئول اطلاع رسانی جهاد کشاورزی استان ارسال می گردد. تا به کلیه کاربران نهایی بخش کشاورزی اعم از زارعین و باغداران و زنبورداران و ... ارسال گردد.
دولتی مهر در راستای اطلاع رسانی و آموزش و مشاوره گفت: تلاش خواهد شد با همکاری سازمان جهادکشاورزی استان دوره و کارگاه های آموزشی برای کارشناسان و کاربران نهایی برگزار گردد.
 

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1395/1395-09-01(tfahom).htm

تاريخ خبر :

14/ 09 / 1395

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.