;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

نشست کارشناسان بخش های کشاورزی با هواشناسی استان اردبیل

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل روز یکشنبه مورخ 23 آبان 1395 جلسه مشترکی با کارشناسان مرکز تحقیقات کشاورزی،نظام مهندسی کشاورزی،بسیج مهندسی و منابع طبیعی استان با محوریت توسعه هواشناسی  کشاورزی (تهک) در محل اداره کل هواشناسی اردبیل برگزار گردید.

در این جلسه کارشناسان حاضر ر جلسه نظرات و پیشنهاد های خود را در خصوص اهمیت ویزه  محصولات کشاورزی در تامین مواد غذایی کشور را بیان نمودند.

در ادامه  دولتی مهر مدیر کل هواشناسی ضمن اشاره به سیاست و رویکرد سازمان هواشناسی  مبنی بر توجه به کاربران نهایی و کاربردی نمودن خدمات هواشناسی  جهت شناخت نیازها،محدویت ها و حساسیت ها در کلیه مراحل کشاورزی  نیاز به  هماهنگ شدن بخش های مختلف ادارات کل و سازمانهای مرتبط جهت ایجاد ساز وکارهای مناسب و کارآمد برای رفع نیاز های شناسایی شده کاربران و جلب مشارکت همگانی را لازم  وضروری دانسته و مقرر شد کارگروه مشترکی با  ادارات مربوطه جهت برگزاری همایش منطقه ای در محل اداره کل هواشناسی تشکیل کردد.

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1395/1395-08-23(tahak).htm

تاريخ خبر :

01/ 09 / 1395

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.