;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

دیدار مسئولین هواشناسی با مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل


به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل در روز شنبه 20 شهریور 95 ، مدیریت و مسئولین اداره کل هواشناسی استان با مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل دیدار کردند.
در این دیدار آقای علی دولتی مهر مدیرکل هواشناسی استان ضمن ارایه گزارشی از فعالیت و عملکرد هواشناسی استان برنقش داده ها و اطلاعات هواشناسی در برگزاری مراسمات مذهبی و فرهنگی اشاره و تاکید کردند امروزه برخی از آیین ها و مراسمات مذهبی در فضای باز برگزار می شود و نیاز است مسئولین شهری و برگزارکنندگان اینگونه مراسمات از پیش بینی وضعیت جوی آگاه باشند از این رو هواشناسی استان ضمن همکاری قبلی در سال های گذشته، آمادگی خود را برای برگزاری هرچه تمامی مراسمات مذهبی - فرهنگی در طول سال اعلام می نماید. ایشان همچنین با اشاره به راه اندازی سامانه توسعه هواشناسی کاربردی(تهک) و توجه به کاربر نهایی و کاربردی نمودن اطلاعات هواشناسی به نقش اطلاعات هواشناسی در اقتصاد مقاومتی اشاره نمودند.

حجت ‌الاسلام و المسلمین آقای مهدی ستوده در این جلسه، ضمن قدردانی از زحمات کارکنان هواشناسی و اشاره به نقش پیش بینی های هواشناسی در بخش های مختلف جامعه تاکید و برلزوم اهتمام و سرمایه گذاری در راستای نقش هواشناسی و توانمندسازی هرچه بیشتر آن در راستای خدمت رسانی به آحاد مردم تاٌکید نمودند وی تصریح کرد: به لحاظ حضور همگانی و عمومی مردم، بانیان هیأت ها و دسته های عزادار سالار شهیدان و گستردگی و عظمت این حرکت مردمی و حضور خودجوش همه ی اقشار در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی و سایر مراسمات مذهبی، به ضرورت هم‌اندیشی با هواشناسی و تأثیر مستقیم پیش بینی های جوی در کیفیت اجرای برنامه‌ها تاکید نمودند.

در پایان این دیدار دو مدیرکل آمادگی خود را برای عقد تفاهم همکاری بین دو دستگاه اعلام نمودند.

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1395/1395-06-20(tabligat-eslami).htm

تاريخ خبر :

21/ 06 / 1395

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.