;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

دیدار مسئولین هواشناسی با نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه اردبیل

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل در روز شنبه 13 شهریور 95 ، مدیریت و مسئولین اداره کل هواشناسی استان با نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه اردبیل دیدار کردند.

دراین دیدار آقای دولتی مهر مدیرکل هواشناسی استان ضمن ارایه گزارشی از فعالیت ها و عملکرد هواشناسی استان برنقش داده ها و اطلاعات هواشناسی در زمینه های مختلف اقتصادی، عمرانی، کشاورزی، حمل و نقل، گردشگری و لزوم فرهنگ سازی در این زمینه تاٌکید نمودند. ایشان همچنین با اشاره به راه اندازی سامانه توسعه هواشناسی کاربردی(تهک) و توجه به کاربر نهایی و کاربردی نمودن اطلاعات هواشناسی به نقش اطلاعات هواشناسی در اقتصاد مقاومتی اشاره نمودند.

جناب آیت الله دکتر سیدحسن عاملی ضمن قدردانی از زحمات کارکنان هواشناسی و اشاره به نقش پیش بینی های هواشناسی در بخش های مختلف از قبیل سلامت پروازها، تولید محصولات کشاورزی و پیش گیری از خسارات بلایای جوی نظیر سیل برلزوم اهتمام و سرمایه گذاری در راستای نقش هواشناسی و توانمندسازی هرچه بیشتر آن در راستای خدمت رسانی به آحاد مردم تاٌکید نمودند.

 

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1395/1395-06-13(EmamJomeh).htm

تاريخ خبر :

15/ 06 / 1395

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.