;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

تمدید گواهینامه ISO 9001: 2008 اداره هواشناسی سینوپتیک فرودگاهی اردبیل 

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل، در روز یکشنبه 7 شهریور 95 در ممیزی مراقبتی که از سوی سر ممیز شرکت توف نورد آلمان صورت گرفت، گواهینامه بین المللیISO 9001 : 2008  ایستگاه هواشناسی فرودگاهی اردبیل به مدت یک سال دیگر تمدید شد.

در این بازدید سر ممیز شرکت توف نورد آلمان فرآیندهای پایش هوا، نحوه ثبت و ارسال داده ها، نگهداری و تعمیرات تجهیزات فنی، کالیبراسیون و مستندات را در ایستگاه هواشناسی فرودگاهی اردبیل مورد بازبینی قرار داده و با توجه به مشاهده نقاط قوت نسبت به سال گذشته، گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت(ISO 9001: 2008  ) ایستگاه هواشناسی فرودگاهی اردبیل را برای یک سال دیگر تمدید نمودند.

در این جلسه که ایزدفر(رئیس اداره امور شبکه پایش ایستگاههای همدیدی سازمان هواشناسی کشور)، محمدی( معاون فنی و شبکه ایستگاههای استان اردبیل) نیز حضور داشتند، از تلاش های اداره شبکه پایش، اداره مهندسی تجهیزات هواشناسی استان اردبیل و کارشناسان هواشناسی فرودگاهی به جهت رعایت کیفیت استاندارد قدردانی به عمل آمد.

اعتبار این گواهینامه بین المللی سه سال می باشد و هر سال توسط ممیزان شرکت توف نورد آلمان مورد ممیزی مجدد قرار می گیرد.

 

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1395/1395-06-07(iso).htm

تاريخ خبر :

10/ 06 / 1395

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.