;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

حضور کارشناسان هواشناسی استان اردبیل در کارگاه آموزشی نظام نوین ترویج کشاورزی

 کارشناسان هواشناسی کشاورزی در راستای اهداف سامانه تهک در کارگاه آموزشی مرکز خدمات جهاد کشاورزی شهر آبی بیگلو برای کشاورزان فعال و پیشرو در سوم شهریورماه حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل، در اجرای برنامه های سامانه تهک کشاورزی جهت استفاده بهینه کشاورزان از اطلاعات هواشناسی و در راستای استراتژی ظرفیت سازی، طبق برنامه ریزی های کمیته سامانه تهک با همکاری مدیریت جهاد کشاورزی، کارشناسان هواشناسی کشاورزی در کلاس آموزشی طرح نظام نوین ترویج کشاورزی در شهر آبی بیگلو از توابع شهرستان نمین شرکت نموده و از نزدیک ضمن توضیحاتی در خصوص تاثیرات پارامترهای هواشناسی و بهره برداری بهینه از آنها به سوالات کاربران فعال نیز پاسخ دادند.

در این کارگاه هژبرپور رئیس کمیته سامانه تهک استان ضمن تشریح راههای ارتباطی سامانه تهک از کشاورزان خواست که نسبت به اطلاعیه و اخطاریه های هواشناسی و توصیه های هواشناسی کشاورزی استان که در جلسات دیسکاشن مشترک با کارشناسان جهاد کشاورزی استان تهیه می شوند، توجه بیشتری نمایند.

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1395/1395-06-03(tahak).htm

تاريخ خبر :

10/ 06 / 1395

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.