;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

آموزش مفاهیم هواشناسی در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل، علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان در راستای اهداف سامانه توسعه هواشناسی کاربردی در روز چهارشنبه مورخ 20/05/95 با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل دیدار نمود.

در این نشست که هدف از آن استفاده از ظرفیت های مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری در توسعه و ترویج کاربرد هواشناسی در بخش های مختلف هواشناسی بود، دولتی مهر ضمن تشریح اهداف سامانه تهک خواستار همکاری مراکز کانون پرورش فکری شده و در این راستا آموزش مفاهیم و کاربردهای هواشناسی در بین کودکان و نوجوانان را جهت استفاده خانواده ها مفید دانسته و اعلام نمود که با همکاری کارشناسان دو اداره کل می توانیم در ارتقای سطح بهره مندی خانواده ها از اطلاعات هواشناسی گامهای خوبی برداریم.

خانم جمادیه مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل نیز ضمن استقبال از همکاری هواشناسی در راستای آموزش مفاهیم هواشناسی توسط مربیان مراکز با موضوعات انواع ابرها، پدیده ها و تغییرات جوی، کاربردهای هواشناسی در مسافرت ها، گردشگری، تعیین زمان و مکان های مناسب در اردوها را بسیار موثر ارزیابی نموده و علاقمندی کانون را به انعقاد تفاهم نامه ای با موضوعات همکاری مشترک از جمله برگزاری جشنواره، اجرای مسابقات فرهنگی و هنری برای کودکان و نوجوانان با عنوان کاربردهای هواشناسی، تهیه جزوات مناسب از مطالب هواشناسی در سطح کودکان و نوجوانان و ... اظهار نمودند. 

 

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1395/1395-05-19(tahak).htm

تاريخ خبر :

21/ 05 / 1395

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.