;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

بازدید معاونین سازمان هواشناسی کشور از ایستگاههای هواشناسی استان اردبیل

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل، معاونین سازمان هواشناسی کشور طی سفری دو روزه از ایستگاههای سینوپتیک هواشناسی استان اردبیل بازدید نمودند.

  آقای امیرشقاقی معاون توسعه مدیریت و منابع، آقای میرزایی معاون فنی و شبکه ایستگاهها و آقای مدبر مدیر طرح و برنامه سازمان هواشناسی کشور، در صبح روز چهارشنبه سی ام تیر ماه ضمن بازدید از اداره کل هواشناسی استان از نزدیک مسائل و مشکلات واحدها را بررسی نمودند. بررسی عملکرد و گزارش کار اداره شبکه پایش، گروه تحقیقات هواشناسی کاربردی، گروه پیش بینی و پیش آگاهی های جوی استان و واحد مهندسی تجهیزات اداره کل از برنامه کاری ایشان بودند.

بازدید فنی از سایت رادار هواشناسی، ایستگاههای سینوپتیک مشگین شهر، ایستگاه هواشناسی سرعین، ایستگاه هواشناسی نیر، ایستگاه کشاورزی اردبیل نیز از دیگر برنامه های معاونین سازمان هواشناسی در این سفر از استان اردبیل بودند.

همچنین طی این مدت با هماهنگی علی دولتی مهر مدیرکل هواشناسی استان، دیداری با مسئولان استان و منطقه از جمله: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری( آقای آذرنژاد) و فرماندار گرمی( آقای رحیمی زاد) انجام گرفت که از مهمترین نتایج آن می توان به اتمام سریع و بموقع پروژه رادار هواشناسی استان اشاره نمود. 

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1395/1395-04-30(radar).htm

تاريخ خبر :

03/ 05 / 1395

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.