;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

بازدید معاونین سازمان هواشناسی کشور از سایت رادار هواشناسی استان اردبیل

آقای امیرشقاقی معاون توسعه مدیریت و منابع، آقای میرزایی معاون فنی و شبکه ایستگاهها و آقای مدبر مدیر طرح و برنامه سازمان هواشناسی کشور طی سفری به استان اردبیل در روز چهارشنبه 30/4/95 از پروژه رادار هواشناسی مستقر در شوندرسی گرمی بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل در این بازدید علاوه بر معاونین سازمان، فرماندار گرمی(آقای رحیمی زاد) نیز حضور داشت که ضمن بررسی وضعیت موجود در جهت تکمیل و راه اندازی به موقع این سایت توافق گردید، هرکدام به سهم خود از این پروژه ملی حمایت لازم را نماید تا با تخصیص اعتبار مصوب، پروژه سریعتر به بهره برداری برسد.

 علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان اردبیل که مسئولان را در این بازدید همراهی می کرد، ابراز امیدواری نمود که با حمایت مسئولان سازمان هواشناسی و منطقه، با برقراری سیستم ارتباطی پایدار و قابل اطمینان، اتمام ساختمان دیزل و تکمیل محوطه سازی سایت، پروژه در نیمه دوم سال افتتاح گردد.

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1395/1395-04-30(radar).htm

تاريخ خبر :

03/ 05 / 1395

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.