;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

حضور هواشناسی در کارگروه تخصصی آموزش مدیریت بحران در مدارس استان اردبیل

به گزارش روابط عمومی هواشناسی از اردبیل، جلسه کارگروه تخصصی آموزش مدیریت بحران در مدارس استان اردبیل با حضور نمایندگان تعدادی از دستگاه های اجرایی به منظور برنامه ریزی عملیاتی سال 95 و اجرای دقیق آن روز دوشنبه 28 تیرماه در اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار گردید.

آقای گلشن معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل به عنوان دبیر جلسه ضمن تشریح برنامه های مصوب سال 95 بر برنامه ریزی عملیاتی،  فرهنگ سازی و آموزش دانش آموزان و اولیای آنها تأکید کرد.

آقای امامی یگانه مدیرکل مدیریت بحران استان نیز ضمن سخنانی بر اهمیت آموزش در حوزه مدیریت بحران و عملیاتی نمودن مصوبات جلسه اشاره نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل آقای همتی، سرپرست گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی نیز، ضمن آمادگی هواشناسی بر اعلام به موقع وضعیت بحرانی ناشی از وقوع پدیده های مخرب جوی گفت: با راه اندازی سایت رادار هواشناسی استان پیش بینی های کوتاه مدت دقیق و بموقع بویژه برای اعلام تعطیلی مدارس در سال تحصیلی جدید اطلاع رسانی خواهد شد.

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1395/1395-04-28(A-P).htm

تاريخ خبر :

29/ 04 / 1395

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.