;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

حضور مدیرکل هواشناسی استان در شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان نمین

 

علی دولتی مهر، مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: استفاده بهینه از اطلاعات هواشناسی، بهره وری را در همه زمینه ها بصورت قابل ملاحظه ای افزایش می دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل، علی دولتی مهر که در جلسه کارگروه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان نمین که در روز شنبه مورخ 19 تیر 95 به همراه مدیرکل و دبیرشورای هماهنگی مدیریت بحران استان حضور داشتند، اظهار نمود: امروزه پیش بینی وضع هوا در عرصه کاهش اثرات و خسارات بلایای جوی و اقلیمی نقش کلیدی را داشته و همچنین در عرصه افزایش کارایی فعالیت های روزانه عموم مردم به امری ضروری تبدیل و لازمه زندگی شده است.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل با اشاره به اهمیت پیش بینی های جوی برای عملکرد به موقع در مواقع بحرانی گفت: محور حرکت این سازمان ارایه پیش بینی ها و توصیه های هواشناسی به صورت کاربر محور بوده که در راستای این برنامه در تلاشیم تا پایان سال جاری با حدود 12 هزار نفر از کاربران، به ویژه کشاورزان استان ارتباط مستقیم برقرار و پیش بینی ها به صورت فردی به خود کاربران ارسال شود.

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1395/1395-04-19(namin).htm

تاريخ خبر :

20/ 04 / 1395

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.