;

صفحه نخست

تازه های هواشناسی

اخبار و رویدادهای هواشناسی

 

بازدید مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل از پروژه رادار اردبیل  

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان اردبیل، مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل و مدیرکل هواشناسی در روز شنبه 18 اردیبهشت از پروژه سایت رادار هواشناسی اردبیل بازدید کردند.

علی دولتی مهر مدیرکل هواشناسی استان در این بازدید گفت:تاکنون در حدود 65 میلیارد ریال ملی و استانی هزینه شده است و برای تکمیل آن با جاده سازی حدود 15 میلیارد ریال هزینه می خواهد. علی دولتی مهر افزود چنانچه اعتبار مورد نیاز تامین گردد پروژه در دهه مبارک فجر امسال انشاا... مورد بهره برداری و افتتاح خواهد شد.

مسعود امامي يگانه مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل در جریان بازدید از پروژه فوق به ضرورت استفاده از تجهيزات نوين براي پيش بيني و پيشگيري از حوادث طبيعي گفت: بهره برداری از این طرح که به بهبود شرایط پیش بینی های جوی کوتاه مدت و به کاهش خسارات ناشی از اثرات بلایای جوی و اقلیمی در سطح استان کمک خواهد نمود لازم است مورد بهره برداری قرار گیرد. وی در ادامه بازدید برای تامین اعتبار آن قول مساعد دادند.

 

منبع خبر:

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اردبیل

جايگاه اينترنتي خبر :

http://www.ardebilmet.ir/to/khbar/1395/1395-02-18(radar).htm

تاريخ خبر :

26 / 02 / 1395

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان اردبیل می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از محتویات آن استفاده نمایند.